شرکت هاورزش های الکترونیک

برنامه تحقیق و آموزش ای-اسپرتز توسط ESL با همکاری دانشگاه York

ESL اولین گام خود را در دنیای رو به رشد آموزش ورزش های الکترونیک را به لطف همکاری با دانشگاه York انگلستان برداشت.

با هدف آموزش و تحقیق، ESL دوره های کارشناسی ارشد شامل کارگاه و دروس عملی را در شعب دانشگاهی York برگزار می کند. دانشجویان کارشناسی امکان اقدام برای دوره اینترنی را با ESL خواهند داشت و برای دانشجویان برگزیده مقطع دکتری امکان استخدام در صنعت وجود خواهد داشت.

این اقدام دانشگاه یورک، یک گام دیگر در برنامه های آموزشی ای-اسپرتز بویژه در انگلستان است. در ماه می، دانشگاه Staffordshire دوره کسب و کار ای-اسپرتز/مدیریت رویداد ای-اسپرتز را راه اندازی نمود و پیشتر نیز بنیاد خیریه Prince’s Trust یک کارگاه آموزشی ای-اسپرتز را حمایت کرده بود.

post-image-2دانشگاه یورک و ESL همچنین در حال طراحی مشترک یک دوره تولید محتوای ای-اسپرتز که در پاییز ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد، می باشند.

 

 

رشد سریع نشانگر پیشی گرفتن این رشته از صنعت فیلم از لحاظ وسعت بازار است. همکاری ما با ESL کمکی است تا پیشرو در این صنعت رو به رشد باشیم.
پیتر کولینگ، استاد کامپیوتر دانشگاه یورک

 

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

رضا بابایی

سردبیر و موسس مجله اینترنتی ای-اسپرتز.آی آر، عاشق بازی های رایانه ای، سینما، موسیقی و البته قهوه تلخ...! از سال 2003 میلادی به طور حرفه ای مشغول به فعالیت در رشته ورزش های الکترونیک می باشد و حضور در مسابقات معتبر بین المللی و داخلی را در کارنامه کاری خود دارد.

مطالب مشابه

پاسخ دهید

بستن