اخبار داخلیاستارت آپ هاتکنولوژی

دورهمی بزرگ خانواده استارت‌آپی در یلدا

یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا برگزار می‌شود. سال قبل با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. در سال ۹۵ در پنل کارآفرینان‌ سعید محمدی مدیر‌عامل دیجی‌کالا، شهرام شاهکار مدیر‌عامل اسنپ، محمد جواد شکوری‌مقدم مدیرعامل آپارات، علیرضا صادقیان مدیر‌‌عامل نت‌برگ و نازنین دانشور مدیر‌عامل تخفیفان با مدیریت میلاد صابری بنیانگذار کار‌بانک حضور داشتند.

 

یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا برگزار می‌شود. سال قبل با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. در سال ۹۵ در پنل کارآفرینان‌ سعید محمدی مدیر‌عامل دیجی‌کالا، شهرام شاهکار مدیر‌عامل اسنپ، محمد جواد شکوری‌مقدم مدیرعامل آپارات، علیرضا صادقیان مدیر‌‌عامل نت‌برگ و نازنین دانشور مدیر‌عامل تخفیفان با مدیریت میلاد صابری بنیانگذار کار‌بانک حضور داشتند. در پنل سرمایه‌گذاری نیز سعید رحمانی مدیر‌عامل سرآوا، شهاب جوانمردی مدیر‌عامل فناپ، رضا زرنوخی رئیس انجمن وی‌سی ایران و علی فیاض‌بخش مدیر سابق حرکت اول با مدیریت شهرام شریف روزنامه‌نگار حوزه تکنولوژی حضور داشتند. در پنل سوم که به مدیریت رضا کلانتری‌نژاد مدیر‌عامل شتاب‌دهنده شزان برگزار شد، محسن ملایری مدیرعامل آواتک، ناصر غانم‌زاده مدیر‌سابق فینوا، حمزه قطبی‌نژاد مدیر‌عامل نوتک، احمد‌رضا مسرور مدیر‌عامل دیموند و محمد امینی صمیمی مدیر‌عامل شفق حضور داشتند. مدیریت برنامه هم با اکبر‌ هاشمی مدیر‌مسئول هفته‌نامه شنبه بود.
امسال نیز همانند سال گذشته خانواده اکوسیستم استارت‌آپی ایران گردهم می‌آیند تا از بیم‌ها و امیدهایشان برای سال ۹۷ بگویند؛ از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کرد و از آینده پیش‌روی اکوسیستم استارت‌آپی ایران. در یلدای ۹۶ علاوه بر حضور بخش قابل توجهی از میهمانان سال قبل، تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی به این جمع اضافه خواهند شد و با شما صحبت خواهند کرد.‌

 

در یلدای‌۹۶ علاوه بر حضور بخش قابل توجهی از میهمانان سال قبل، تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی به این جمع اضافه خواهند شد
بهاره مسعودی

 

همچنین علاوه بر تغییراتی در اجرا و موضوعات برای اولین‌بار از دو تندیس رونمایی خواهد شد؛ «تندیس اسب تک‌شاخ» و «تندیس یلدا». ‌این تندیس‌ها به استارت‌آپ‌های موفق و توسعه‌دهندگان اکوسیستم کار‌آفرینی و استارت‌آپی اهدا خواهد شد.
با توجه به حضور بیش از ۸۰۰ نفر از مدیران استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران، مدیران وی‌سی‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای اشتراکی و همچنین مدیران نهادهای مالی، بانک‌ها، سازمان‌ها دولتی و خصوصی و مقامات کشوری و از همه مهم‌تر فعالان استارت‌آپی، در رویداد امسال سعی بر آن است تا زمان بیشتری برای گپ‌و‌گفت و رد‌و‌بدل‌کردن شماره تماس و شروعی برای آغاز همکاری‌ها فراهم شود. به همین منظور برای همه کسانی که علاقه‌مند هستند، غرفه‌هایی ‌تدارک دیده شده تا بتوانند خودشان و کسب‌و‌کارشان را معرفی کنند. به‌خاطر نمایشگاه تایم‌هایی ‌‌برای گپ‌و‌گفت در نظر گرفته شده که فرصت مناسبی برای یافتن کسانی است که می‌توانند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند.

 

نمایشگاه از ساعت ۱۲ شروع می‌شود و ساعت ۱۴ شروع رسمی همایش خواهد بود. در میانه برنامه زمان‌هایی برای استراحت و بازدید از نمایشگاه و گپ‌و‌گفت تعیین شده است. ساعت ۸ شب بعد از پایان برنامه‌ها در کنار غرفه‌ها براساس سنت ایرانی مراسم انار‌خوری برگزار خواهد شد و همه با هم آجیل شب یدا را مزه‌مزه خواهند کرد!
این رویداد در روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام می‌توانید به سایت ایوند مراجعه کنید. همچنین دبیرخانه در مورد قیمت بلیت‌ همایش تاکیدکرده‌است، قیمت‌گذاری براساس هزینه‌ بالای اجاره سالن و سایر هزینه‌های جنبی محاسبه شده‌است.

 

شما نیز می توانید در این رویداد شرکت کنید و از نزدیک با فضای کسب و کار نوین ایران آشنا شوید.

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

بهاره مسعودی

کارشناس ارشد علوم اقتصادی، تحلیلگر بازار و ارائه گر راهکـارهای مدرن و مکانیزه بازاریابی و فروش. مشــاور اقتصـادی شهـرداری اصفـهان

مطالب مشابه

پاسخ دهید

بستن